۱۱۰ کتاب – اولویت شرکت ذوب آهن افزایش تنوع محصولات بر اساس نیاز بازار است

۲۷ آذر ۱۳۹۶ کتاب و کتاب خوانی

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان:

اولویت شرکت ذوب آهن افزایش تنوع محصولات بر اساس نیاز بازار است

گروه صنایع معدنی
>فولاد
– مدیرعامل شرکت گفت: پیش بینی بازار و تولید محصولات جدید یکی از ملزومات شرکت های بزرگ صنعتی است و از اصول رقابت در بازارهای جهانی می باشد و ذوب آهن اصفهان سعی کرده در این امر همواره یکی از پیشتازان باشد.

اولویت شرکت ذوب آهن افزایش تنوع محصولات بر اساس نیاز بازار است

 

به گزارش ۱۱۰ کتاب، احمد صادقی در نشست فرماندهان بسیج اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان در نیم قرن گذشته علاوه بر تولید محصولات فولادی توانسته است در مسائل فرهنگی و اجتماعی پیشتاز باشد.

وی افزود: یکی از شاخص های مطلوب این فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ،‌ بسیج شرکت است که توانسته خدمات ارزنده و بسیار شایسته ای ارائه کند .

صادقی بیان کرد: بسیج و بسیجیان وارثان خون شهدا هستند و باید وظیفه خطیر خود که تولید در جبهه صنعت است را با روحیه جهادی همچون ایثارگران دوران دفاع مقدس به نحو احسن به انجام رسانند.

مدیر عامل شرکت ذوب آهن با اشاره به اینکه ذوب آهن اصفهان به لحاظ تعداد شهدا ، جانبازان و ایثارگران در زمره برترین شرکت های ایران می باشد ،‌گفت : این امر نشان از روحیه بالای ایثار در شرکت دارد که در شرایط بحرانی ، اثرات خود را به خوبی نشان می دهد و استقامت و صبوری بسیج را جلوه گر می سازد.

وی به فراز و نشیب های اقتصادی شرکت اشاره نمود و گفت: با تمهیدات صورت گرفته بخشی از بدهی های شرکت پرداخت شده و شرایط ذوب آهن در سال ۱۳۹۷ بهتر خواهد شد که حاصل همت تلاشگران ذوب آهن است.

مدیر عامل شرکت ذوب آهن گفت: پیش بینی بازار و تولید محصولات جدید یکی از ملزومات شرکت های بزرگ صنعتی است و از اصول رقابت در بازارهای جهانی می باشد و ذوب آهن اصفهان سعی کرده در این امر همواره یکی از پیشتازان باشد.

تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۱

کد مطلب: ۴۱۸۰۴

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم