۱۱۰ کتاب – تحقق اهداف تعیین شده در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با تولید بیش از ۴۸۰ هزار تن آهن اسفنجی در سال ۱۳۹۶

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ کتاب و کتاب خوانی

به گزارش ۱۱۰ کتاب، مدیر عامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با ذکر این مطلب گفت: در پی عملکرد قابل تقدیر کارکنان در سال گذشته، ۹۵ درصد اهداف شرکت محقق شد.

محمود ارباب زاده افزود: در راستای بهره برداری، فعالیتهایی همچون ساماندهی تعمیرات پیشگیرانه، کنترل و کاهش مصرف آب در گردش، تهیه ساختار تجهیزات توقفات در سیستم نگهداری و تعمیرات، تامین قطعات یدکی و تجهیزات اصلی، توسعه محوطه ذخیره مواد اولیه، سازماندهی حمل و نقل مواد اولیه و محصول و بهره برداری از سیستم های تولید و تعمیرات و مدیریت انرژی و سیالات صورت گرفته است. ضمن اینکه با انجام اقدامات مذکور، در نیمه دوم سال۱۳۹۶ تمامی توقفات بصورت برنامه ریزی شده انجام و از توقفات اضطراری بطور کامل جلوگیری شده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت پروژه فولادسازی به عنوان فاز بعدی این شرکت افزود: پروژه فولادسازي با پيشرفت٦٣ درصدي كل پروژه، به عنوان پيشتاز پروژه هاي فولادسازي در مجموعه هفت طرح استاني قرار دارد. محصول این پروژه اسلب است و فرایند تولید به روش کوره قوس الکتریکی (EAF ) شامل یک کوره با ظرفیت ۱۴۰ تن، یک کوره پاتیلی (LF) و یک ماشین ریخته گری با ظرفیت تولید ۸۰۰ هزار تن تختال در سال است.

مدیر عامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: در حال حاضر عملیات سیویل پروژه فولادسازی رو به اتمام است و نیمی از تجهیزات پروژه نیز وارد سایت شده است که عملیات نصب آنها نیز در حال انجام است. انتظار می رود مطابق برنامه زمانبندی صورت گرفته و با حمایتهای لازم، در اواخر سال جاری شاهد بهره برداری از این پروژه به عنوان اولین واحد فولادسازی طرحهای استانی باشیم.

ارباب زاده با تاکید اینکه رعایت اصول ایمنی در شرکت از اصلی ترین برنامه ها و اقدامات مورد نظر سازمان است، گفت: از آبان ماه ۱۳۹۵ تا پایان اسفند ۱۳۹۶، در مجموع۵۹۳ هزارتن آهن اسفنجی در این واحد تولید شد. در همین راستا و به منظور رسیدن به اهداف سالانه و بهره برداری از تمامی ظرفیت شرکت، فعالیتهای ارزشمندی در مجموعه انجام گرفت که مهمترین آنها عبارتند از:

۱ – تولید ۴۸۰ هزار تن آهن اسفنجی در سال و دستیابی به ظرفیت اسمی ماهانه آهن اسفنجی به میزان ۶۲,۲۸۶ تن در اسفندماه ۹۶٫

۲ – پیاده سازی سیستم های مدیریتی و اطلاعاتی IS-SUITE در سطح کل شرکت در قالب ۲۲ زیر سیستم و بکارگیری آن توسط کارکنان شرکت.

۳ – تهیه و پیاده سازی ساختار سازمانی شرکت و طرح طبقه بندی مشاغل.

۴ – انعقاد قرارداد پساب به منظور تامین آب پایدار شرکت و پرداخت اولین قسط آن.

۵ – شروع مجدد پروژه فولاد سازی و پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصد در کل پروژه.

۶ – اجرای زیر ساخت ها و زیربنای مورد نیاز شرکت جهت بهره برداری.

۷ – برگزاری مناقصه طرح های توسعه جدید ماشین ریخته گری بیلت و نورد سرد.

۸ – پیاده سازی نظام مدیریت استراتژیک و نظام پیشنهادات در سطح شرکت.

۹ – مشارکت در فعالیتهای خدماتی و پشتیبانی مشترک با شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری.

۱۰ – اخذ مجوز پروانه بهره برداری واحد احیاء.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم