۱۱۰ کتاب – صادق آبادی حکم گرفت

۲۰ مهر ۱۳۹۶ کتاب و کتاب خوانی

 

صادق آبادی حکم گرفت

 

وزیر نفت با صدور حکمی، علیرضا صادق آبادی را به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران منصوب کرد.

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۵

وزیر نفت با صدور حکمی، علیرضا صادق آبادی را به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز «عباس کاظمی» مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و عضو هیئت مدیره این شرکت از سمت خود استعفا کرد. وزیر نفت با قبول استعفای کاظمی، وی را به عنوان مشاور خود برگزید و با صدور حکمی «علیرضا صادق آبادی» را به عنوان جانشین کاظمی در هیئت مدیره شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی منصوب کرد.

در حکم بیژن زنگنه خطاب به علیرضا صادق آبادی آمده است: «با عنایت به تجربه، تدبیر و تخصص جنابعالی، به استناد مواد (۱۶) و (۱۸) اساسنامه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و مصوبه مجمع عمومی عادی به‌طور فوق العاده مورخ ۱۶/۷/۱۳۹۶ آن شرکت، به موجب این حکم برای مدت ۳ سال به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت یادشده منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال و تعامل با سایر اعضای هیئت مدیره و کارکنان صدیق و وظیفه‌شناس آن شرکت در انجام وظایف خود موفق و موید باشید.»

رزومه کاری و تحصیلی صادق آبادی بدین شرح است:

رزومه کاری :

– نایب رئیس هیئت مدیره پتروشیمی مرجان

– عضو اصلی هیئت مدیره سازمان منطقه ویژه اقتصاد انرژی پارس

– عضویت در هیئت مدیره موسسه مطالعات بین المللی نفت

– مدیریت پروژه‌های پایین دستی شرکت انرژی دانا

– مدیرعاملی شرکت توان نیروی آراد

– مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت زیرساخت فراگیر پالایشی سیراف (از سال ۹۳ تاکنون)

رزومه تحصیلی:

-فوق لیسانس و لیسانس مهندسی مکانیک

– دانشجوی دکترای مدیریت عالی کسب و کار

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم